Announcement

Announcement Module
Collapse
No announcement yet.

Unofficial results for Pell Lake, WI 2017

Page Title Module
Move Remove Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unofficial results for Pell Lake, WI 2017


    PELL LAKE, WI 2017 UNOFFICIAL RESULTS
    SATURDAY
    JH DIVISIONAL
    1. CODY OLSON
    2. NATHAN PITTMAN
    3. MAXWELL BRABB
    4. KORI LADD
    5. ASHTEN CAFARELLI
    JR DIVISIONAL
    1. NATHAN PITTMAN
    2. CODY OLSON
    3. TREIDEN SCHLEICHER
    4. MAX BRABB
    5. ASHTEN CAFARELLI
    AXH DIVISIONAL
    1. COLE OLSON
    2. MICHAEL SHEPARD
    3. CODY OLSON
    AXR DIVISIONAL
    1. NATHAN PITTMAN
    2. COLE OLSON
    3. CODY OLSON
    4. BEN BRABB
    ASH
    1. COLIN SMITH
    2. MICHAEL SHEPARD
    3. SPENCER MACKY
    ASR
    1. PETER LAUER
    2. RYAN RUNNE
    3. JASON BONNANO
    BSR DIVISIONAL
    1. JASON BONANNO
    2. BRIAN TROLIAN
    3. RYAN RUNNE
    4. TERRY KERR
    CSH DIVISIONAL
    1. TIM SIDOR QUALIFIED
    2. JOE PATER
    3. KENT GABRIELSON
    4. MIKEY PAVLICK
    5. ERIC WIENCZAK
    CSR DIVISIONAL
    1. JOE PATER QUALIFIED
    2. MAC PFALZER
    3. RYAN BURDICK
    4. CURT BIRGINAL
    5. ALEX SCHEFFLER
    20SSH DIVISIONAL
    1. COLIN SMITH QUALIFIED
    2. THOMAS ALLAN
    3. KENT GABRIELSON
    4. MIKEY PAVLICK
    5. JAMES BUDNIK
    25SSR DIVISIONAL
    1. CHUCK ZOLKOSKE QUALIFIED
    2. EDWARD HEARN
    3. RYAN BURDICK
    4. JAMES KLEIN
    5. WILL AFFHOLTER
    300SSH DIVISIONAL
    1. TERRY KERR QUALIFIED
    2. MICHELLE SNYDER
    3. MAC PFALZER
    4. JOEL KIDDY
    5. MIKEY PAVLICK
    200CCMH
    1. ANDY HANSEN
    2. COLE OLSON
    3. BRUCE HANSEN
    4. MICHAEL SHEPARD
    5. BILL PAVLICK
    200CCMR
    1. BRUCE HANSEN
    2. JEFFERY SCHEFFLER
    3. ANDY HANSEN
    4. KARSTEN PAVLICK
    750CCMH
    1. FRED HAUENSTEIN
    2. RODNEY TERZINSKI
    3. BRIAN PALMQUIST
    4. LARRY TERZINSKI
    5. RALPH IMMEL
    750CCMR NORTH AMERICAN CHAMPIONSHIP
    1. LARRY TERZINSKI NORTH AMERICAN CHAMPION
    2. RODNEY TERZINSKI
    3. MARK GABRIELSON
    4. DAVID EVERHART
    5. BRIAN CAFARELLI
    CRACEH
    1. JUSTIN GIBSON
    2. KYLE DEPTULA
    3. DAVID EVERHART
    SUNDAY
    AXH
    1. COLE OLSON
    2. CODY OLSON
    3. MICHAEL SHEPARD
    200CCMR
    1. ANDY HANSEN
    300SSH
    1. MICHELLE SNYDER
    2. MIKEY PAVLICK
    3. MAC PFALZER
    4. JOEL KIDDY
    5. CHARLIE PATER
    ALL OTHER RACES FOR SUNDAY WERE CANCELLED DUE TO HIGH WINDS
Working...
X